VOKIEČIŲ KALBOS
UŽSIĖMIMAI

WIE GEHT'S DIR?

GUT!

ESAME LABAI LAIMINGI, KAD SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ KALBŲ UŽSIĖMIMAIS!

Stengiamės, kad jos būtų naudingos ir įdomios kiekvienam vaikui, nepriklausomai nuo to, ar jis dar tik pradeda mokytis užsienio kalbos, ar jau yra pažengęs

MOKYMO PRINCIPAS

Vokiečių kalbos mokymas yra integruotas į smagius žaidimus ir pramogas.

UŽSIĖMIMŲ LAIKAS

Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė 1 val. 30 min.

UŽSIĖMIMŲ POBŪDIS

Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu iš namų. Prieš užsiėmimą gausite nuorodą, kurią paspaudę būsite nukreipti į virtualią užsiėmimų erdvę.

AMŽIAUS GRUPĖS

Šiuo metu vokiečių kalbos užsiėmimai organizuojami pradedantiesiems. Užsiėmimuose gali dalyvauti įvairaus amžiaus vaikai.

APMOKĖJIMAS IR DALYVAVIMO TVARKA

Vieno užsiėmimo kaina 8 €. Į šią sumą įskaičiuoti visi mokesčiai, patalpų nuoma, užsiėmimams reikalingos priemonės. Mokestis bus renkamas kartą per mėnesį (mokama kiekvieno mėnesio pradžioje). Mėnesio kaina priklausys nuo to, kiek kartų per mėnesį bus užsiėmimų.

SUTARTIES PASIRAŠYMAS

Gavę Jūsų registracijos patvirtinimą (kaip tai padaryti rasite žemiau), atsiųsime sutartį, kad galėtumėte su ja susipažinti. Sutartys bus pasirašomos po pirmo užsiėmimo. Sutartis įsigalios pasirašymo dieną ir galios iki užsiėmimų ciklo pabaigos. Abi šalys turės teisę raštu nutraukti sutartį bet kuriuo metu, būtinai įvardijant to priežastis.

KAIP IR KO BUS MOKOMA?

Mokomymasis žaidimo forma

Užsiėmimų metu vaikai mokysis kalbų aktyviai bendraudami, žaisdami, dainuodami ir įsitraukdami į kitą, vaikų poreikius atitinkančią ugdomąją veiklą. Mūsų užsiėmimuose naudojami metodai skirsis nuo tų, kurie dažniausiai taikomi bendrojo lavinimo mokyklose.

Pagrindinis mokymo principas – sėkmės patyrimas.

Padėsime kiekvienam vaikui įgyti pasitikėjimo savimi, kurio trūkumas yra didžiausia problema mokantis užsienio kalbų.

Registracija į užsiėmimus

Užsiėmimai NUOTOLINIU BŪDU
Grupė Užsiėmimo laikas Užsiėmimo trukmė Užsiėmimo vieta Mėnesio mokestis

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kokia yra vieno mėnesio užsiėmimų kaina?

Vieno užsiėmimo kaina – 8 €. Mokestis renkamas kartą per mėnesį (mokama kiekvieno mėnesio pradžioje). Mėnesio mokestis apskaičiuojamas vieno užsiėmimo kainą padauginus iš to mėnesio dienų kai vyksta užsiėmimai skaičiaus. Pavyzdžiui, jei užsiėmimai vyksta trečiadieniais, o gegužės mėnesį yra 4 trečiadieniai, tai dauginam 8×4=32, taigi už gegužę mokėtina suma bus 24 €.

Kokio amžiaus vaikams galima dalyvauti užsiėmimuose?

Šiuo metu užsiėmimuose dalyvauja vaikai nuo 4 iki 11 m. Grupės skirstomos pagal amžių ir kalbos mokėjimo lygį. Yra 3 lygių grupės: 1-oji šnekučiai 4-7 m., 2-oji kalbiukai (pradedantieji) 8-10 m., 3-ioji kalbiukai (pažengę) 8-11 m. Atsižvelgiant į individualius vaiko įgūdžius ir daromą pažangą grupę galima keisti.

Ar galiu gauti nuolaidą, jei užsiėmimuose dalyvauja daugiau nei vienas mano vaikas?

Jei užsiėmimuose dalyvauja daugiau nei vienas šeimos vaikas, už vieną jų mokama pilna kaina, o visiems kitiems taikoma vieno euro nuolaida užsiėmimo kainai.

Ką daryti, jei vaikas užsiėmime dalyvauti negali?

Jeigu vaikas dėl pateisinamų priežasčių ir iš anksto pranešęs nedalyvauja užsiėmime jam bus grąžinami 50% nuo užsiėmimo, kuriame nedalyvo, sumos. Apie nedalyvavimą geriausia pranešti dieną prieš užsiėmimą, o vėliausiai – iki jo likus dviem valandom.

Kaip pasinaudoti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo) mokinio krepšeliu?

Kalbų ir kultūrų lizdelis yra akredituotas neformaliojo vaikų švietimo teikėjas. Tėveliams, norintiems paskirti vaiko NVŠ krepšelį Kalbų ir kultūrų lizdeliui ir gauti nuolaidą mokesčiui už užsiėmimus, reikia registracijos formoje pateikti vaiko asmens kodą, kad mokyklos administratorius Lietuvos mokinių registre galėtų priskirti NVŠ krepšelį pasirinktai programai. Vaikų grupės, su galimybe pasinaudoti NVŠ krepšeliu, renkamos du kartus per metus. Informacija apie laisvas vietas NVŠ krepšeliui gauti teikiama visiems užpildžiusiems registracijos anketą arba susisiekusiems asmeniškai.

Ar yra galimybė atidirbti praleistą užsiėmimą?

Taip. Jei yra suformuotos tos pačios programos kelios grupės, mokinys gali sudalyvauti kitos grupės užsiėmime.